Hakkımızda

SihirliFoto.com, her gün gelişmekte olan internet dünyasına profesyonel bir şekilde ayak uydurmuş ve Ocak 2007'den bu yana tecrübesine tecrübe katarak ilerlemesini devam ettirmiştir. 

SihirliFoto.com olarak amacımız ; En kaliteli ürünleri internet kullanıcısına sunmak ve hediye arayışıyla geçirilen zamanı en aza indirgemektir. İnternetten yapılan satışlarımız ve kurumsal hediye projelerimiz sayesinde, hediye seçimlerinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak ve zevkli hale getirmek en önemli ilkemizdir. Bu anlamda SihirliFoto.com, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen yapısı ile sektörün önde gelen online satış firmalarından olmayı kendine hedef edinmiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

Türkiye'nin En Hızlı Kişiye Özel Hediye Üreticisiyiz. Satışa sunduğumuz kişiye özel hediyelikleri, profesyonel tasarım ve üretim ekibimiz ile özel makinalar bünyesinde hazırlar ve en kısa sürede kargoya teslim ederiz.

Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi gibi özel günlerde size, kişiye özel hediye alternatifleri sunarak  alabileceğiniz en uygun ürünleri ön plana çıkartır, dolayısıyla site içerisinde kaybolmaz, alışverişinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Size ürünlerimizi sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi taahhüt ediyoruz. Biliyoruz ki internet ortamında alışveriş yapmak çoğu insanın endişe ile yaklaştığı bir konu olmakta ve güven eksikliği hissetmekte. Firma olarak amacımız gerekli altyapımız ve güvenliğimiz ile müşterilerimize rahat bir alışveriş imkanı sunmak ve akıllarındaki soru işaretlerini yüzlerinde birer gülümsemeye çevirmektir.

İyi alışverişler dileriz,
SihirliFoto.com Yönetimi


Murat Ağaoğlu Kişiye Özel Hediyeler | Sihirli Foto 0(212) 593 89 33